Hakkımızda

1996 yılında PAKDUŞ; üretime başlamış, kapasitesini sürekli arttırarak Türkiye’nin önemli duş kabini üreticilerinden biri olmuştur.

TASARIM: Modern tasarım tarzı, yenilikçi ürün çalışmaları ve kaliteli üretim PAKDUŞ bünyesinde yapılmaktadır.

ÜRETİM: Pazar taleplerini dikkate alarak yeni ürünlerin geliştirilmesi sağlanmaktadır. Uygulama araştırmaları ile ürünlerin performans ve özellikleri test edilmektedir. Böylece kalite güvencesi sağlanırken, verimli bir uygulama ile son üründe aranan optimal fiyat/performans dengesi temin edilmektedir. Üretim elemanlarının konuları ile ilgili sertifikalarının olması ise üretilen ürünlerin kalitesinin maksimum seviyede olmasını sağlamaktadır.

ÜRÜNLER: Teknik gücü estetik ile birleştirerek üretimi gerçekleştirilen modeller ile her türlü tüketici tercihi karşılanmaktadır. Ölçü tespitinde uzmanlaşmış kadrosuyla, ölçüye bağlı  oluşabilecek sorunlar minimize edilmektedir. 

MONTAJ: Sertifikalı, profesyonel, özenli montaj ekipleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve oluşabilecek hataları bertaraf ederek hizmet vermektedir.

İHRACAT: PAKDUŞ; Türkiye’nin önemli duş kabini üreticilerinden biri olurken, yurt dışında 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

SATIŞ AĞI: Yetkili satıcılar ve proje bazlı çalışmalar ile satış hedeflerine ulaşılmaktadır. 

DEĞERLER: Müşteri memnuniyetini öne çıkaran ve dürüstlüğü ilke edinen PAKDUŞ, takım ruhu ile çalışan personeli sayesinde hizmet kalitesini artırmaya devam ettirmektedir.